Okęcie parkoviště - Varšava Chopinovo letiště

7 dní od 824.80 Kč - Rezervujte online!

Okamžité potvrzení
Doprava zdarma
Dostupné další služby
Cestovní pojištění AXA
Zobrazit na mapě

Chopinovo letiště Okęcie ve Varšavě je největší letiště v Polsku. V loňském roce zde bylo vyřízeno až 35% veškeré letecké dopravy v naší zemi. V současné době obsluhuje velké množství leteckých společností, takže může létat do mnoha měst po celém světě.

Jak se dostat na Parkování na letišti Chopin ?

Přístup na letiště je velmi dobře označený, stačí jít na adresu ul. Żwirki i Wigury 1, Varšava po dálnici S2.

Po rezervaci parkoviště přes PARKLOT obdržíte pokyny na uvedenou e-mailovou adresu .

Parkoviště na Okęcie

Pokud hledáte parkoviště na letišti Okęcie, doporučujeme vám využít naše služby. Díky nám najdete a rezervujete parkovací místo online, aniž byste se o něj museli starat před samotným letem. Poskytujeme bezplatný letištní transfer a zpáteční cestu za 0 PLN. Parkoviště jsou oplocená, pojištěná a monitorovaná 24 hodin denně.

Plánujete dovolenou snů nebo důležitou pracovní cestu? Bylo rozhodnuto cestovat letadlem z největšího polského letiště, kterým je Chopinovo letiště Okęcie? Doporučujeme vám využít službu PARKLOT a rezervovat si parkovací místo přímo u letiště. Díky tomu se nebudete muset stresovat těsně před odjezdem a zaparkované auto zůstane v té nejlepší péči.

Přijímáme rezervace parkovacích míst na třech místech, vzdálených do 10 minut od letiště, včetně:
- Parking Okęcie Żwirki i Wigury 1 : oficiální parkoviště Okęcie P2 (maximálně 6 minut od letiště)
- Eurostyle Parking Okęcie (asi 9 minut od letiště)
- Zaparkujte pro vás (ne více než 10 minut od letiště)

Zaměřujeme se na bezpečnost letištních parkovišť

Každé z parkovišť, které nabízíme, splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Parkovací místa u Okęcie jsou monitorována 24/7 moderním TV monitorovacím systémem.

Levné a bezpečné parkování na Okęcie

Parkoviště mají řadu dalších vymožeností. Díky 24/7 přístupu do Wifi sítě si tedy můžete přečíst vaše e-maily, zkontrolovat plán nebo se přihlásit těsně před odletem. Parkoviště u Okęcie také nabízejí něco lahodného k jídlu pro každého, kdo najednou dostane hlad. Můžete také využít směnárny parkování a služby specialistů na opravy automobilů: mechaniky, klempíře a malíře. Můžete efektivně vyměnit kola v autě nebo dobít baterii. Každé parkoviště má navíc toaletu a čekárnu.

Přístup na letiště Chopin - Varšava Okęcie

Dbáme na to, abychom zajistili nejvyšší standard pohodlí pro naše klienty využívající parkoviště u zámku . Proto nabízíme možnost dopravy zdarma na letiště klimatizovaným autobusem. Profesionální řidiči pracující v nepřetržitých směnách vás odvezou na místo odjezdu. Budou také čekat, až vás po návratu vyzvednou na letišti. Konečně není třeba ručně přepravovat těžká zavazadla!

Jak si rezervovat parkoviště u Okęcie?

Chcete-li si rezervovat vybrané parkovací místo, doporučujeme použít online platební systém, díky kterému obdržíte textovou zprávu s potvrzením a lístek doslova po minutě. Kromě toho pošleme e-mail s potvrzením a pokyny k nejrychlejšímu přístupu na parkoviště v Okęcie. Jízdenku lze také vytisknout pro pozdější prezentaci. Je také možné jej bezplatně vrátit, pokud se rozhodnete pro jiné parkoviště. Zarezervujte si parkování v Okecie online, protože tato volba vám umožňuje získat atraktivní slevu - až 30%.

Máme 34 nabídek parkovišť u letiště Letiště Frédérica Chopina Varšava - Okęcie, od 824.80 do 4152.45 .

Zákazníci hodnotí naše parkoviště u tohoto letiště na 4.2.

Zákazníci, kteří rezervovali parkování prostřednictvím PARKLOT hodnotí parkoviště u letiště Letiště Frédérica Chopina Varšava - Okęcie na 4.2 / 5 na základě 12616 názoru.

Parkoviště Okecie (Oficiální Parkování na Letišti P4)
4.67/5
, 26.12.2022 22:25:
Plně funkční pro můj účel a cíl cesty včetně doby trvání parkování.
Parkoviště Okecie (Oficiální Parkování na Letišti P4)
4.33/5
, 10.07.2022 12:39:
Vynikající poloha
Parkoviště Okecie (Park for you)
4.5/5
, 11.04.2022 15:02:
Parkoviště je asi 10 minut cesty od letiště. Obsluha je příjemná, perfektní je odvoz z a na letiště, který byl rychlý a stačí jen zavolat a za pár minut pro vás přijedou. Fungují 24/7, takže můžu jen a jen doporučit.
Parkoviště Okecie (Oficiální Parkování na Letišti P2)
3.67/5
, 28.03.2022 11:14:
Parkovací místo je příliš malé na obyčejné auto. SUV - velký problém.

2 lidé v tuto chvíli provádí rezervaci parkování u Letiště Frédérica Chopina Varšava - Okęcie.