Bezpečná a profesionální letištní parkoviště

Parkujte levněji a leťte - rychle, bezpečně a pohodlně

Vyhledejte parkoviště u letiště

Bezplatná změna nebo zrušení rezervace
Bezplatná doprava na letiště
Rezervace bez kreditní karty
Garance nejnižší ceny
99% spokojených zákazníků

Důvěřujte vysokým standardům

Zpevněné plochy, vyhrazená parkovací místa, pohodlné chodníky a přístřešky pro zákazníky čekající na autobusy, které je odvezou k terminálu. Navíc velmi nízké ceny parkování, již od CZK 30 za den! Takto vypadají parkoviště pro zákazníky parkovací sítě Parklot.

Dbejte na bezpečnost

Vznikli jsme proto, abychom vám cestování ještě více usnadnili, aby bylo pro vás bezpečnější a pohodlnější. Z důvodu bezpečnosti vašeho vozu jsou všechna parkoviště oplocená, osvětlená a odjíždíte po předložení parkovacího lístku. Abychom splnili očekávání našich zákazníků a usilovali o ještě vyšší standard poskytovaných služeb, převážíme klienty z a na letiště v pohodlných a klimatizovaných autobusech.

Ušetřete čas a peníze

Díky internetovému systému ParkLot si můžete během pár okamžiků rezervovat parkovací místo na jednom z příjezdových parkovišť v různých evropských zemích. Stačí pouze vybrat místo, plánované datum příjezdu a čas mezipřistání a uvést způsob platby. Použitím našeho systému nejen ušetříte čas, ale můžete si být také jisti, že na vás bude čekat parkovací místo na parkovišti v bezprostřední blízkosti letiště.

Více než 500 000 spokojených zákazníků

Podívejte se na recenze našich zákazníků

Parking Balice (Holiday Car Park)
, 23.01.2023 11:15:
I was more than satisfied. The kind staff really helped me a lot with my problem and went beyond even. Thank you very much!
Parking Balice (VIP PARK)
, 22.01.2023 14:48:
Vše proběhlo v pořádku až na telefonní číslo od společnosti na parkovací místo. Vzali jsme si od pána vizitku a příště už budeme komunikovat primo s nim. Pan byl velmi vstřícný, ochotný a milý. Příště budeme parkovat opět tady.
Parking Balice (B1 Parkování)
, 17.01.2023 11:51:
S obsluhou nebylo třeba komunikovat. A na letšište jsme šli pěšky, nebylo potřeba taxi. Takže celkový dojem - spokojenost.
Parking Balice (B1 Parkování)
, 09.01.2023 11:19:
Příjezd na parkoviště 👍, odvoz na letiště👍 - rychlovka, vyzvednutí auta 👍 - čekání jen 5min od zavolání ( domluva i anglicky), cena taky super. Za mě 5 ⭐️, příště o5 využijeme.