Parkoviště letiště Alicante-Elche

7 dní od 470.15 Kč - Rezervujte online!

Okamžité potvrzení
Doprava zdarma
Dostupné další služby
Cestovní pojištění AXA
Zobrazit na mapě

Parkování na letišti Alicante

Parkoviště na letišti Alicante

Letiště v Alicante je jedním z nejrušnějších v celém Španělsku. Roční objem cestujících se odhaduje na asi 20 milionů cestujících. Díky blízkosti pláží Costa Blanca je ideálním místem, odkud se můžete přesunout a užít si pár dní slunce. To je velká výhoda pro ty, kteří žijí v okolních městech a chtějí cestovat do jiných částí Španělska nebo Evropy, protože má několik vnitrostátních a mezinárodních letů. Přestože se do jeho zařízení dostanete veřejnou dopravou, nejpraktičtější je použít vlastní vozidlo. Z Alicante jezdí autobusová linka C6 a dvě další, které spojují s Elche, 1A a 1B. Autobusy na letiště jezdí i další pobřežní obce, např. Benidorm, Calpe, Torrevieja nebo Cartagena. Komfortu a úspoře času se však cestování autem nic nevyrovná. Pokud se rozhodnete pro parkoviště na letišti v Alicante, vyhnete se čekání na další autobus, frontám a davům, které se tvoří ve špičce. Navíc je to způsob, jak mít jistotu, že dorazíte s dostatečným předstihem, což je základní věc, když se chystáte letět.

Trochu historie letiště v Alicante

Mezinárodní letiště Alicante-Elche zahájilo provoz 4. května 1967, tedy v den, kdy bylo slavnostně otevřeno letem z Madridu. Od té doby poskytuje své služby jak milionům turistů, kteří nás ročně navštíví, tak i domorodému obyvatelstvu. Jeho oblast vlivu pokrývá nejen provincii Alicante, ale také další sousední oblasti, jako je Murcia a Albacete. Nachází se v jihozápadní oblasti a za referenční město považuje Alicante. Jednou z jeho zvláštností je rozmanitost jmen, která dostává, pokud vezmeme v úvahu jak jeho jméno ve španělštině, tak ve valencijštině. Proto je také známý jako El Altet, což je název okresu Elche, kde se nachází. Další názvy, pod kterými je také známé, je letiště Alicante-El Altet nebo Aeroport d'Alacant podle názvu ve valencijštině. Poslední rekonstrukce tohoto letiště proběhla v roce 2011. Tato přestavba mu pomohla získat na modernosti a výkonu.

Máme 4 nabídek parkovišť u letiště letiště Alicante-Elche, od 470.15 do 816.58 .

Zákazníci hodnotí naše parkoviště u tohoto letiště na 4.8.

Zákazníci, kteří rezervovali parkování prostřednictvím PARKLOT hodnotí parkoviště u letiště letiště Alicante-Elche na 4.8 / 5 na základě 53 názoru.

8 lidé v tuto chvíli provádí rezervaci parkování u letiště Alicante-Elche.