Zvolte cestování bez obav

Parkoviště v naší nabídce splňují přísná pravidla, díky kterým našim zákazníkům můžeme zaručit maximální pohodlí a bezpečnost.

Lokality blízko letišť
Naše parkoviště se nacházejí v bezprostřední blízkosti letišť ve Varšavě a Katovicích. A to není vše, je to pouze pár minut od vstupu na letiště. Díky tomu neriskujete, že kvůli dlouhé cestě z parkoviště nestihnete Váš let!
Zabezpečení
Parkoviště jsou hlídaná, oplocená a dostatečně osvětlená. Výjezd je možný pouze po prokázání se parkovacím lístkem, který u sebe máte Vy!
Potvrzení SMS zprávou a e-mailem
Parkování u nás je jednoduché a rychlé. Po provedení rezervace budete moci zaparkovat svůj vůz během několika minut.5 vteřin vám zašleme SMS a e-mail s potvrzením bezplatnéhomísta a vstupenku s možností tisku.
Bezplatná změna nebo zrušení
Zrušený let nebo náhlá změna plánů? U nás to není problém! Umožňujeme Svou rezervaci můžete bezplatně změnit nebo zrušit, aniž by vám vznikly jakékoli náklady.dodatečné náklady až 24 hodin před zahájením.
Rezervace ve 3 krocích

Již dnes si vyberte parkování u letiště, odešlete rezervaci a vytiskněte si parkovací lístek, který obdržíte e-mailem.

Záruka atraktivních cen

Létáte často? Potřebujete často parkovat na letišti?
Přidejte se k našim zákazníkům!

Pro dobrý začátek Vaší cesty

Plánujete vysněnou rodinnou dovolenou? Nebo možná jedete na služební cestu? Bez ohledu na to, jaký je cíl Vaší cesty, Vám můžeme zaručit pohodlnou dopravu k terminálu a maximální bezpečí pro Vaše vozidlo po celou dobu Vaší nepřítonosti. Najdete nás u letišť nejen po celé Evropě!

Rezervujte parkovací místo