Zvolte cestování bez obav

Parkoviště v naší nabídce splňují přísná pravidla, díky kterým našim zákazníkům můžeme zaručit maximální pohodlí a bezpečnost.

Doprava vždy 0Kč
Myslíme na Vaše pohodlí. Na Vaši žádost Vás dopravíme i se zavazadly z parkoviště přímo k terminálu a po návratu Vás opět vyzvedneme a převezeme zpět. Zcela zdarma!
Lokality blízko letišť
Naše parkoviště se nacházejí v bezprostřední blízkosti letišť ve Varšavě a Katovicích. A to není vše, je to pouze pár minut od vstupu na letiště. Díky tomu neriskujete, že kvůli dlouhé cestě z parkoviště nestihnete Váš let!
Potvrzení SMS zprávou a e-mailem
Parkování s námi je jednoduché a rychlé. Po odeslání rezervace Vám do 5 vteřin odešleme SMS zprávu a e-mail s potvrzením Vaší rezervace, parkovacího místa a parkovací lístek k vytištění.
Bezplatná změna nebo zrušení
Zrušený let nebo náhlá změna plánu? S námi to není problém! Umožňujeme Vám bezplatnou změnu rezervace nebo její zrušení bez dalších poplatků.
Pojištění
Parkoviště jsou hlídaná, oplocená a dostatečně osvětlená. Výjezd je možný pouze po prokázání se parkovacím lístkem, který u sebe máte Vy!
Nízké ceny
Nabízíme levné parkování již od 5Kč/den! K tomu vysoké slevy při online rezervaci. Pro stálé zákazníky máme atraktivní odměny.
Rezervace ve 3 krocích

Již dnes si vyberte parkování u letiště, odešlete rezervaci a vytiskněte si parkovací lístek, který obdržíte e-mailem.

Záruka atraktivních cen

Létáte často? Často potřebujete parkování u letiště?

Staňte se našim stálým zákazníkem, sbírejte body, získávejte odměny. Parkujte pohodlně a za ještě nižší ceny!

Pro dobrý začátek Vaší cesty

Plánujete vysněnou rodinnou dovolenou? Nebo možná jedete na služební cestu? Bez ohledu na to, jaký je cíl Vaší cesty, Vám můžeme zaručit pohodlnou dopravu k terminálu a maximální bezpečí pro Vaše vozidlo po celou dobu Vaší nepřítonosti. Najdete nás u letišť nejen po celé Evropě!

Rezervujte parkovací místo

Používáme cookies a podobné technologie, např. pro účely: poskytování služeb, reklamy, statistiky.
Používání webových stránek beze změny nastavení prohlížeče znamená, že budou umístěny na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že tato nastavení můžete kdykoli změnit. Podrobnosti naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů