Parkování Praha - Letiště Praha Ruzyně

7 dní od 1813 Kč - Rezervujte online!

Okamžité potvrzení
Zdarma změna nebo zrušení rezervace do 24 hodin před příjezdem.
Dostupné další služby
Zobrazit na mapě

Parkoviště na letišti. Václav Havel v Praze

Cestování je touha získat nové zážitky, setkat se se zajímavými místy a zajímavými lidmi a splnit si své sny. Pro mnohé je to také způsob, jak žít šťastně a najít naplnění v určitých situacích. V této akci významně podporuje dostupnost moderních a tradičních dopravních prostředků, jako jsou: auta, kola, vlaky a letadla, která vám umožní dosáhnout cíle téměř okamžitě.

Letiště obsluhující různé typy letadel se obvykle nacházejí v blízkosti velkých měst - je to kvůli obavám o bezpečnost cestujících a co nejrychlejšímu přístupu k letadlům. Tento princip funguje i obráceně - po příletu na cílové letiště je cesta do centra města mnohem jednodušší a mnohem jednodušší, než kdyby se letiště nacházelo na vzdáleném předměstí.

Parkoviště na letišti v Praze

Evropská letiště jsou stavěna s ohledem na největší pohodlí cestujících, proto je u každého letiště velké a monitorované parkoviště, které splňuje všechny bezpečnostní standardy. Kamera pražského letiště je jedním z dobře hlídaných veřejných zařízení.

Jedním z letišť se statusem mezinárodního letiště je letiště Praha. Letiště bylo postaveno v roce 1933 a v průběhu let bylo rozšířeno a modernizováno do současného stavu. Jsou zde tři přistávací dráhy, z nichž dvě jsou aktivní ze speciálně tvrzeného betonu, zatímco třetí, nejkratší, z asfaltového betonu se již nepoužívá. Letiště má terminály, z nichž hlavní je severní terminál (Sever).

Jak se dostat na letiště v Praze?

Letiště Praha Ruzyně se nachází přibližně deset kilometrů od centra Prahy a počet cestujících, které ročně obslouží, se pohybuje kolem třinácti milionů lidí. V roce 2012 bylo letiště pojmenováno po zesnulém českém prezidentovi Václavu Havlovi.

Letiště Praha je obklopeno rozvinutou infrastrukturou, kde si zvláštní uznání zaslouží moderní, velmi prostorná parkoviště v Praze.

Přístup na pražské letiště

Letiště Praha i parkoviště se nacházejí severozápadně od Prahy, takže do města netrvá dlouho. Dobře vyvinutá silniční síť umožňuje rychlou a bezpečnou jízdu. Na letiště se můžete dostat vlastní dopravou nebo hromadnou dopravou, tj. Autobusy a metrem.

Levné a bezpečné parkování u Václava Havla Praha

Parkování na letišti v Praze je díky monitorovacímu systému bezpečné místo, určené pro postavení vozidel cestujících na krátké i delší cesty. Kamera pražského letiště je nepřetržitě střežena pomocí moderních elektronických zařízení.

Povrch parkovišť je speciálně zpevněný a zároveň velmi rovnoměrný a hladký, což zajišťuje nejen příjemnou jízdu autem, ale také vysoký komfort chůze.

Konkurenceschopné ceny a vysoká standard služeb staví pražské letiště na přední místo tohoto typu zařízení. Za zmínku také stojí, že pražské parkovné nezahrnuje žádné skryté náklady.

Jak rezervovat pražské parkoviště?

Rezervace parkovacího místa na pražském parkovišti je extrémně snadná a rychlá; S cílem usnadnit cestujícím rezervaci se celý proces provádí pomocí formuláře na webových stránkách PARKLOT.

Díky velmi jasným informacím a jednoduchým instrukcím lze rezervaci dokončit během několika minut. Platbu lze provést také na dálku, bankovním převodem nebo jinou elektronickou formou.

Stojí za zmínku, že když rezignujete na parkovišti, zruší se všechny již provedené platby.

Máme 1 nabídek parkovišť u letiště Letiště Václava Havla Praha, od 1813.00 do 1813.00 .

Zákazníci hodnotí naše parkoviště u tohoto letiště na 4.0.

Zákazníci, kteří rezervovali parkování prostřednictvím PARKLOT hodnotí parkoviště u letiště Letiště Václava Havla Praha na 4.0 / 5 na základě 198 názoru.

Parkoviště Praha (Smile Parking)
5.00/5
, 04.01.2023 18:06:
Vse v poradku mohu doporucit
Parkoviště Praha (Smile Parking)
3.67/5
, 29.11.2022 14:00:
obsluha žádná nebyla,všechno jsme si dělali sami ,kdyby jsme měli vybité mobily ,nevím,jak by to dopadlo
Parkoviště Praha (Smile Parking)
5.00/5
, 28.11.2022 11:16:
vše OK, díky
Parkoviště Praha (Smile Parking)
5.00/5
, 18.10.2022 11:21:
Za mě v pohodě, pakování proběhlo v naprostém pořádku!!