Parkování Frankfurt - Letiště Frankfurt nad Mohanem

7 dní od 887.12 Kč - Rezervujte online!

Okamžité potvrzení
Zdarma změna nebo zrušení rezervace do 24 hodin před příjezdem.
Dostupné další služby
Zobrazit na mapě

Letiště Frankfurt Main

Frankfurtské letiště je největším letištěm v Německu. Nachází se ve Frankfurtu nad Mohanem. Byla založena v roce 1936. Frankfurtské letiště nabízí nejen lety na krátké a dlouhé vzdálenosti, ale také cestování vlakem. Navzdory své dlouhé historii je to moderní a dobře propojené zařízení. Frankfurt nad Mohanem je známý svou ekonomickou stránkou, vysokými mrakodrapy a kontrastem k rekonstruovaným budovám starého města.

Trasa na letiště Frankfurt

Na letiště Frankfurt se můžete dostat několika způsoby. Vlastním vozem, který později necháte na některém z parkovišť. Cestování vlakem nebo autobusem. Pokud zvolíte první možnost, jeďte po dálnici A3 nebo po silnici B34. Centrum města je vzdáleno pouhých 12 km od letiště. Můžete se tam dostat autem, autobusem nebo vlakem S-Bahn. Parkování na letišti v Německu může být drahá záležitost. Proto se vyplatí poohlédnout se po nabídkách, které umožňují rezervaci předem.

Jak se dostat na parkoviště ve Frankfurtu nad Mohanem?

Chcete-li se dostat na parkoviště na frankfurtském letišti, můžete využít naši nabídku. Ceny parkování závisí na jejich poloze a vzdálenosti od letiště. Nabízíme bezplatný transfer z parkoviště frankfurtského letiště k terminálu. Přeprava probíhá 24 hodin denně v klimatizovaných minibusech. Nemusíte se bát o svou bezpečnost - všichni naši řidiči jsou kvalifikovaní a pracují na směny. Po příjezdu na vás bude čekat jeden z nich.

Parkování na letišti Frankfurt/Mohan v Německu

Vyberte si parkování na letišti FRA prostřednictvím našeho portálu PARKLOT. Můžete si být jisti, že vše proběhne hladce a klidně. Zvolte si parkování přímo u terminálů, abyste dorazili včas. Udělejte vše předem s našimi rezervacemi a klidně spěte. Parkování na frankfurtském letišti s naší pomocí bude snadno a rychle dostupné. Nemusíte se bát, že byste v tomto velkém městě nenašli místo.

Výhodné a bezpečné parkování Frankfurt.

Parkování na letišti Frankfurt zahrnuje vše, co potřebujete. Zde si můžete dát kávu, jídlo nebo jen svačinu. Můžete využít bezcelní zónu. Pokud hledáte levnější variantu parkování, využijte vzdálenější možnosti. Všechna námi nabízená parkoviště jsou testována. Jsou monitorovány, a proto jsou bezpečné. Neustále hledáme způsoby, jak snížit náklady na parkování. Poskytneme vám skvělé místo, ať už potřebujete parkovat několik dní, nebo týdnů. Opatření proti kovidům jsou nyní k dispozici všude. Každé parkoviště nabízí službu kontroly vozidla nebo výměny pneumatik. Naši řidiči vám pomohou se zavazadly. Na parkovištích jsou k dispozici toalety.

Jak si mohu rezervovat parkoviště ve Frankfurtu?

Rezervace parkoviště na letišti FRA je hračka. Nejlepší je zvolit si online platební metodu výběrem jednoho z rychlých systémů. Potvrzení a letenku tak obdržíte během několika minut. Využijete také skvělé slevy, které jsou k dispozici pouze při rezervaci online předem! Můžete také využít bezplatné vrácení zboží. Do e-mailové schránky vám přijde potvrzení o nákupu a pokyny k vybranému parkovišti. Vstupenku a potvrzení si můžete vytisknout nebo předložit na svém mobilním zařízení.

Pro tak velké letiště - a letiště Frankfurt je v tomto ohledu na 4. místě na světě - je nezbytné rezervovat si parkoviště předem. Jedině tak se vyhnete nepříjemné myšlence: Zvládnu to opravdu včas? S námi ano! Rezervujte si správné místo. Pokud víte, že budete mít zpoždění, vyberte si parkoviště na letišti Frankfurt co nejblíže odletovému terminálu. Od odbavovací přepážky až po nejvzdálenější východ k letadlům je to... 2 kilometry!

Infrastruktura letiště je obdivuhodná. Komunikační uzel musí být dokonalý a k tomu slouží infokiosky, kde se dozvíme vše o našem letu. Na tak velkém letišti jsou tyto kiosky záchranou. Kromě základních informací se dozvíme také přesný čas, za který se dostaneme na konkrétní místa. Na letišti je více než 300 míst s bezplatným wi-fi.

Máme 12 nabídek parkovišť u letiště Letiště Frankfurt, od 887.12 do 4917.19 .

Zákazníci hodnotí naše parkoviště u tohoto letiště na 4.3.

Zákazníci, kteří rezervovali parkování prostřednictvím PARKLOT hodnotí parkoviště u letiště Letiště Frankfurt na 4.3 / 5 na základě 3 názoru.