již od 1478.95Kč

Obecné

Vítejte na našem jedinečném letištním parkovišti!

SkyWay Parking je parkoviště sloužící letišti Chopin ve Varšavě.

Umístění:

Naše letištní parkoviště je ideálním řešením pro cestující, kteří hledají pohodlí a bezpečnost. Nachází se jen několik minut od letištních terminálů a poskytuje rychlý a bezproblémový přístup k výchozímu bodu vaší cesty.

Výběr parkovacích míst

Nabízíme široký výběr parkovacích míst i doplňkových služeb. Ať už dáváte přednost čemukoli, poskytujeme ochranu před nepříznivým počasím.

Pohodlí a bezpečnost

Naši zaměstnanci jsou vám vždy k dispozici a zajistí vám bezproblémovou cestu. Naše parkoviště je navíc monitorováno a vybaveno bezpečnostním systémem.

Kyvadlová doprava

Pro větší pohodlí našich zákazníků nabízíme bezplatnou službu transferu z letiště. Nedělejte si starosti s přepravou zavazadel ani s plánováním příletu - s námi vaše cesta začíná okamžikem, kdy vjedete na parkoviště.

Přidejte se k naší komunitě uvědomělých cestovatelů!

Těšíme se, že vám od samého začátku poskytneme hladkou cestu bez stresu. Naše letištní parkoviště dbá na kvalitní služby, pohodlí a bezpečnost, aby si každý cestující mohl během svého pobytu užívat naprosté spokojenosti a jistoty.

Přidejte se k řadě spokojených zákazníků, kteří si cení pohodlí, bezpečnosti a profesionality.

Zvolte si parkoviště SkyWay a užívejte si klidu během své cesty! 

Galerie

Mapa

Právní informace

Při plnění povinnosti stanovené v čl. 12a odst. 2 a 4 zákona ze dne 30.05.2014 o právech spotřebitele (Zákonný zřídil 2020, položka 287) tímto dodavatel informuje o rozdělení povinností týkajících se uzavírání prostřednictvím Služby smlouvy týkající se parkovacích služeb mezi Dodavatelem a subjekty, které jsou vlastníky parkovišť, kteří prezentují své nabídky na webových stránkách Dodavatele. Zároveň upozorňujeme, že veškeré nabídky dostupné na webových stránkách Dodavatele pocházejí od subjektů, kteří jsou podnikateli.

Úlohou Dodavatele je:

 1. Umisťování nabídek parkovacích služeb na stránkách se zněním vedeným vlastníky parkoven nebo osobami odpovědnými za spolupráci, včetně cen. Dodavatel nemá vliv na výši výše uvedených cen, neupravuje je a vždy poskytuje nejaktuálnější ceny, které poskytují parkoviště a partneři.

 1. Poskytování cestujícím emailem následujících informací týkajících se hlavních vlastností služby:

 • umístění parkoviště, kontaktní údaje k obsluze parkoviště;

 • Informace o přepravách, případně jejich absenci, zejména délce trvání;

 • Všech výhodách nabízených parkováním;

 • informacích o jazykových požadavcích, pokud bude pro cestujícího využití některých parkovacích služeb záviset na úspěšné ústní komunikaci;

 • informací o dostupnosti parkovacích služeb pro osoby s omezenou pohyblivostí a na žádost cestujícího podrobné informace o možnostech jejich přizpůsobení jeho potřebám.

 1. Umisťování informací o:

 • ceně parkovací služby a způsobu platby;

 • druhu dodatečných nákladů, kterými se může uživatel setkat;

 • právu uzavřít uživatele smlouvu o parkovací službě v době stanovené pravidly před zahájením parkovací služby;

 • obchodním názvu, adrese, příjezdových instrukcích a otevíracích dobách parkování.

 1. Umožnění rezervace a nákupu parkovací služby a dodatečných služeb nabízených parkovištěm.

 1. Umožnění zakoupení pojištění na parkovací službu nabízeného externím partnerem nesouvisejícím s parkovištěm - Inter Partner Assistance S.A.

 1. Poskytování individuálních obchodních informací o nabídkách uživatelům, kteří se spojili s webovou stránkou prostřednictvím elektronické pošty.

 1. Vedení obsluhy vyplývající z uzavřených smluv uživatelem, což znamená zejména předávání informací týkajících rezervace od parkoviště a předávání informací od pojišťovny v případě takového nákupu uživatelem.

 1. Umožnění uživateli provádět změny v rezervaci v čase stanoveném pravidly, předávání všech dalších informací ovlivňujících realizaci parkovací služby a také podpora v oblasti komunikace uživatele s parkovištěm během trvání parkovací služby.

 1. Řešení reklamací týkajících se vlastní činnosti a poskytovaných služeb, zejména procesu prodeje - správnosti a kvality obsluhy v procesu prodeje služeb dostupných v nabídce webové stránky a poprodejní obsluhy.

Úkolem parkoviště je:

 • poskytování dodavateli nabídek parkování, včetně informací o ceně služby zahrnující zejména stání auta na parkovišti a ceny dodatečných služeb, které uživatel využívá;

 • poskytování dodavateli dat a informací nezbytných pro realizaci parkovacích služeb;

 • poskytování dodavateli prezentací fotografií parkoviště a transferových aut ve vybraných nabídkách;

 • řádné plnění smlouvy uzavřené s uživatelem;

 • řešení stížností, které se týkají nedostatečného plnění smlouvy parkoviště.

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji