Parking Hamburg - Lotnisko Hamburg Niemcy

7 dní od 0 Kč - Rezervujte online!

Okamžité potvrzení
Doprava zdarma
Dostupné další služby
Cestovní pojištění AXA
Zobrazit na mapě

Nebyla nalezena žádná volná místa. Brzy na viděnou.

Letiště Helmuta Schmidta Hamburg

Hamburg Helmut Schmidt Airport HAM je mezinárodní letiště v Německu, které se nachází nedaleko centra Hamburku. Letiště bylo otevřeno v roce 1912 a ročně obslouží přibližně 16 milionů cestujících a 68 leteckých společností.

Jak se dostat na parkoviště Hamburk?

Parkoviště letiště Hamburk se nachází hned vedle letiště, přístup k němu je velmi snadný. Nachází se na dálnici A433, dostanete se k němu z dálnic A1, A7 a A24. Výjezdy na letiště jsou velmi dobře označeny informačními cedulemi. Na letištní parkoviště Hamburk je to z centra města pouhých 8 km na sever; z Lübecku asi 74 km; z Brém asi 130 km a z Hannoveru 170 km. Na všechny tyto trasy se dostanete po dálnicích.

Parkování na letišti Hamburk

Pokud plánujete odletět z letiště Hamburk a přijet na letiště vlastním vozem, je třeba si včas rezervovat parkovací místo. Hamburk je druhým největším městem v Německu, takže ulice jsou mimořádně přeplněné, takže je obtížné najít parkovací místo. Vyhněte se stresu při jeho hledání a naplánujte si ho dopředu ještě před cestou. Ve městě najdete mnoho parkovišť, ale nejpohodlnější je parkoviště u letiště Hamburk. Najdete zde mnoho možností parkování: v blízkosti terminálu; v prostoru vylodění nebo v blízkosti autobusové zastávky, která vás zdarma dopraví k terminálu. K dispozici je více než 12 000 míst.

Snadné a bezpečné parkování Hamburk Německo

Používání letištních parkovišť může být velmi drahým potěšením. V dnešní době máte možnost najít mnoho atraktivních nabídek, díky kterým tuto pohodlnou možnost místa pro vaše vozidlo určitě využijete.

Rezervace místa na letištním parkovišti v Hamburku vám poskytne:

 • bezpečné a zabezpečené parkování pro vaše vozidlo,
 • komfort a pohodlí při příjezdu na letiště,
 • blízkost letiště
 • těsnou blízkost letiště,
 • žádné starosti o parkovací místo ve velkém městě,
 • bezplatná doprava na letiště a z letiště,
 • atraktivní ceny,
 • přístup k parkovišti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,
 • kryté parkoviště,
 • možnost zaparkovat vozidlo vysoké až 3 m,
 • zdarma zrušení rezervace do 24 hodin před příjezdem,
 • bezpečná platba,
 • možnost kontaktovat dispečink parkoviště 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Cena parkování na letišti Hamburk

U krátkodobého parkování začínají ceny na 4 € za 30 minut. Pokud chcete nechat svůj vůz na týden na dlouhodobém parkovišti, musíme počítat s náklady 60-100 € a 2 týdny parkování vás vyjdou na 75 až 120 €. Pokud vlastníte elektromobil, který je označen speciální značkou, například HH-HH 505E, můžete jej zaparkovat až na 60 minut zdarma.

.

Cesta na letiště Hamburk

Na letiště se můžete dostat i jinými dopravními prostředky. Na trase jezdí mnoho městských autobusových linek denních, nočních i expresních. Kromě toho můžete využít služeb soukromých dopravců.

Na letišti v Hamburku se nachází také stanice metra, která se nachází v těsné blízkosti terminálů. Linka začíná svou trasu na hamburském vlakovém nádraží. Jezdí každých 10 minut a cesta trvá pouhých 25 minut.

Jak si rezervovat parkování v Hamburku?

Rezervaci parkoviště na letišti Hamburk lze provést pomocí aplikace APCOA FLOW nebo na internetových stránkách letiště. APCOA parking Hamburg je pohodlná aplikace dostupná pro Android i iOS. V obou případech se platby provádějí kartou a celý proces je velmi rychlý a intuitivní. Po dokončení celého procesu se vám okamžitě zobrazí informace o rezervovaném místě. Je dobré zkontrolovat, ze kterého terminálu bude váš let odlétat, protože pak si můžete vybrat správné místo. Parkoviště P2-P4 se nacházejí naproti oběma terminálům, takže se můžete rychle dostat na letiště nebo vyzvednout své blízké.

2 lidé v tuto chvíli provádí rezervaci parkování u Letiště Helmuta Schmidta Hamburg Německo.