již od 1461.04Kč

Obecné

Vícepodlažní parkoviště P2 umístěné přímo u terminálu šetří čas a zaručuje bezpečnost. Parkoviště je hlídané a částečně monitorované 24 hodin denně. Cestovatelům nabízí 750 označených míst. Parking P2 je oficiální parkoviště varšavského letiště Chopina.

Záruka prostoru

Díky spolupráci s letištěm Chopin si můžete při rezervaci prostřednictvím webových stránek PARKLOT být jisti, že na vás bude při příjezdu čekat parkovací místo. Po provedení rezervace obdržíte potvrzení, které bude při opuštění parkoviště předloženo v tištěné podobě nebo na telefonu.

Zabezpečené parkování P2

Kryté parkování P2 na Okęcie znamená plnou bezpečnost vašeho vozu, při opuštění země bude střeženo vysoce kvalifikovaným zabezpečením. Vůz je chráněn před povětrnostními podmínkami na parkovišti P2 na letišti Okęcie. Parkoviště je částečně monitorováno, pojištění se nevztahuje na škody vzniklé při parkování.

Parkování na letišti Varšava / Okęcie pro náročné lidi

Toto profesionální letištní parkoviště ve Varšavě se těší vysoké důvěře zákazníků z celého světa a kladným názorům. Při odletu z letiště Okecie bude toto parkoviště tou nejlepší volbou.

Faktury

Chcete-li obdržet fakturu za parkovací službu rezervovanou prostřednictvím služby PARKLOT, jednoduše zašlete tyto informace na adresu [email protected] .

Správcem parkoviště je státní podnik „Polská letiště“
Předpisy pro parkování P2
Informace o letišti: +48 22 650 42 20

Rezervace umožňuje využití parkoviště P2 (bez PREMIUM nebo P1).

Každý další den v případě překročení vyhrazené doby parkování stojí 70 PLN navíc.

Mapa

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji