již od 1124.23Kč

Obecné

Oficiální parkoviště letiště Poznaň - dlouhodobé odjezdy

Oficiální parkoviště P5/P6 Poznan Lawica bylo vybudováno technologií zpevněné zeminy. Parkoviště je pod dohledem, oplocené, osvětlené a monitorované 24 hodin denně.

Oficiální parkoviště na letišti je řešením pro ty, kteří chtějí nechat svůj vůz v blízkosti terminálu a mít pocit, že je jejich auto během cesty v bezpečí.

Jak se dostat na dlouhodobé parkoviště letiště Poznaň Ławica

Vstup do areálu letiště je možný pouze po vyzvednutí vstupenky (teprve poté se zvedne závora a bude možné vjet do zóny Kiss and Fly, která je zdarma po dobu maximálně 10 minut a po uplynutí této doby nebude možné opustit areál letiště ani vjet na cílové parkoviště bez předchozího zaplacení u jedné z automatických pokladen pro zónu Kiss and Fly).

Každé parkoviště je vybaveno parkovacím místem s lístkem.

Každé parkoviště má dvě brány popsané na oplocení: vjezdovou bránu - pro vjezd je třeba použít lístek vyzvednutý na první bráně (vyzvednutí lístku je povinné i pro zákazníky Parklotu) a výjezdovou bránu (na této bráně by zákazníci Parklotu měli pomocí tlačítka kontaktovat personál parkoviště, aby sdělili své číslo rezervace.

Po opuštění parkoviště musí cestující zaplatit za lístek.

Po opuštění parkoviště se cestující vrátí do zóny Kiss and Fly a pro opuštění letištního prostoru u další brány je třeba opět použít interkom (příslušné tlačítko na bráně) a kontaktovat obsluhu parkoviště/řídicí místnost.

Plán parkoviště: (klikněte zde)

Galerie

Mapa

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Používáme cookies a podobné technologie, např. pro účely: poskytování služeb, reklamy, statistiky.
Používání webových stránek beze změny nastavení prohlížeče znamená, že budou umístěny na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že tato nastavení můžete kdykoli změnit. Podrobnosti naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů