Obecné

Vyberte si parkoviště na letišti v Malaze a užijte si let

Toto parkoviště se specializuje na poskytování služeb komorníka nebo komorníka a nabízí nejkonkurenceschopnější ceny ve své kategorii z letištní parkoviště Malaga . Stačí dojet k odletovému terminálu letiště, kde vyzvednou vaše vozidlo a odvezou ho na parkoviště letiště v Malaze, kde se o něj postarají, dokud se nevrátíte z cesty. Při předání bude provedena kontrola stavu vozu, aby nedošlo k nedorozuměním při jeho vrácení. Po návratu zavolejte při přistání a zaměstnanec odveze vaše auto na smluvené místo. Možnost nechat auto na letišti Malaga je velmi pohodlná a ušetří vám čas a komplikace. Při online rezervaci obdržíte e-mail s přesnými instrukcemi, popisem místa dodání a telefonním číslem, na které musíte před příjezdem zavolat.

Vybavení

Parkování na letišti Malaga nabízí dvě možnosti parkování pro vaše auto, když opouštíte auto na letišti Malaga. Venkovní prostory mají obvodovou stěnu a vnitřní prostory jsou uzavřené a zastřešené.Na parkovišti je možnost mytí vozu, ale je to doplňková služba a není zahrnuta v ceně.

Bezpečnost vašeho auta

Parkoviště letiště v Malaze má bezpečnostní kamery a 24hodinový dohled. U Allianz máte sjednáno pojištění odpovědnosti. Bezpečnost vašeho auta je jejich prioritou, vaše vozidlo opustí parkoviště letiště v Malaze pouze, aby vám ho přivezl zaměstnaný řidič.

Jak se dostat na parkoviště v Malaze

Parkoviště letiště Malaga je velmi blízko letiště, ale musíte zajet pouze do oblasti odletů terminálu 2 na letišti Malaga, vedle trafiky. Tam na vás čeká řidič, který si převezme vaše auto. Na letiště Malaga se můžete dostat z Marbelly, Antequery nebo Motrilu.

Galerie

Mapa

Právní informace

Při plnění povinnosti stanovené v čl. 12a odst. 2 a 4 zákona ze dne 30.05.2014 o právech spotřebitele (Zákonný zřídil 2020, položka 287) tímto dodavatel informuje o rozdělení povinností týkajících se uzavírání prostřednictvím Služby smlouvy týkající se parkovacích služeb mezi Dodavatelem a subjekty, které jsou vlastníky parkovišť, kteří prezentují své nabídky na webových stránkách Dodavatele. Zároveň upozorňujeme, že veškeré nabídky dostupné na webových stránkách Dodavatele pocházejí od subjektů, kteří jsou podnikateli.

Úlohou Dodavatele je:

 1. Umisťování nabídek parkovacích služeb na stránkách se zněním vedeným vlastníky parkoven nebo osobami odpovědnými za spolupráci, včetně cen. Dodavatel nemá vliv na výši výše uvedených cen, neupravuje je a vždy poskytuje nejaktuálnější ceny, které poskytují parkoviště a partneři.

 1. Poskytování cestujícím emailem následujících informací týkajících se hlavních vlastností služby:

 • umístění parkoviště, kontaktní údaje k obsluze parkoviště;

 • Informace o přepravách, případně jejich absenci, zejména délce trvání;

 • Všech výhodách nabízených parkováním;

 • informacích o jazykových požadavcích, pokud bude pro cestujícího využití některých parkovacích služeb záviset na úspěšné ústní komunikaci;

 • informací o dostupnosti parkovacích služeb pro osoby s omezenou pohyblivostí a na žádost cestujícího podrobné informace o možnostech jejich přizpůsobení jeho potřebám.

 1. Umisťování informací o:

 • ceně parkovací služby a způsobu platby;

 • druhu dodatečných nákladů, kterými se může uživatel setkat;

 • právu uzavřít uživatele smlouvu o parkovací službě v době stanovené pravidly před zahájením parkovací služby;

 • obchodním názvu, adrese, příjezdových instrukcích a otevíracích dobách parkování.

 1. Umožnění rezervace a nákupu parkovací služby a dodatečných služeb nabízených parkovištěm.

 1. Umožnění zakoupení pojištění na parkovací službu nabízeného externím partnerem nesouvisejícím s parkovištěm - Inter Partner Assistance S.A.

 1. Poskytování individuálních obchodních informací o nabídkách uživatelům, kteří se spojili s webovou stránkou prostřednictvím elektronické pošty.

 1. Vedení obsluhy vyplývající z uzavřených smluv uživatelem, což znamená zejména předávání informací týkajících rezervace od parkoviště a předávání informací od pojišťovny v případě takového nákupu uživatelem.

 1. Umožnění uživateli provádět změny v rezervaci v čase stanoveném pravidly, předávání všech dalších informací ovlivňujících realizaci parkovací služby a také podpora v oblasti komunikace uživatele s parkovištěm během trvání parkovací služby.

 1. Řešení reklamací týkajících se vlastní činnosti a poskytovaných služeb, zejména procesu prodeje - správnosti a kvality obsluhy v procesu prodeje služeb dostupných v nabídce webové stránky a poprodejní obsluhy.

Úkolem parkoviště je:

 • poskytování dodavateli nabídek parkování, včetně informací o ceně služby zahrnující zejména stání auta na parkovišti a ceny dodatečných služeb, které uživatel využívá;

 • poskytování dodavateli dat a informací nezbytných pro realizaci parkovacích služeb;

 • poskytování dodavateli prezentací fotografií parkoviště a transferových aut ve vybraných nabídkách;

 • řádné plnění smlouvy uzavřené s uživatelem;

 • řešení stížností, které se týkají nedostatečného plnění smlouvy parkoviště.

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji