Parkoviště Ostrava - Letiště Ostrava Česká Republika

7 dní od 0 Kč - Rezervujte online!

Okamžité potvrzení
Zdarma změna nebo zrušení rezervace do 24 hodin před příjezdem.
Dostupné další služby
Zobrazit na mapě

Nebyla nalezena žádná volná místa. Brzy na viděnou.

Letiště Ostrava v České Republice

Mezinárodní letiště. Leoš Janáček v Ostravě je dynamicky se rozvíjející letiště, které je od města vzdálené pouhých 20 km. Letiště existující od roku 1959 zpočátku přijímalo pouze dopravní a vojenská letadla. Dnes, rozšířený a podrobený mnoha modernizacím, je přístavem mnoha domácích i mezinárodních leteckých společností. Vzhledem k hustému provozu má letiště klíčový vliv na rozvoj Moravskoslezského kraje.

Jak se dostat na ostravské letiště?

Při plánování cesty autem na letiště nenarazíte při cestování na velké potíže, protože cesta na letiště po dálnici D1 (výjezd 336, Studénka) je poměrně přímočará. Při jízdě z Příbora jeďte po silnici R58 a počínaje od Českého Těąína - po silnici E462.

Parkoviště na ostravském letišti

Letiště v Ostravě nabízí cestujícím nedaleká parkoviště vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. Tato parkoviště však nejsou hlídaná a řidiči musí pamatovat na řádné zabezpečení svých vozů a převzetí cenností. Mnohem pohodlnější možností je využít zabezpečené a hlídané parkoviště Parklot 24/7. Zaručujeme plný profesionální servis a konkurenceschopné ceny.

Levné a bezpečné parkování na letišti v Ostravě

Oplocené a monitorované parkoviště na letišti v Ostravě je pojištěno a v případě jakýchkoli problémů s autem bude problém vyřešen asistencí jeho servisního personálu. Díky bezpečnosti a neustálé kontrole nad letištním prostorem a ponechání vozu i po delší dobu si můžete cestu užít bez obav o bezpečnost vozu, který jste zanechali.

Přístup na ostravské letiště

Letiště v Ostravě je snadno dostupné vlakem i autobusem. Navrhujeme však mnohem pohodlnější řešení. Při rezervaci parkovacího místa prostřednictvím našich webových stránek poskytujeme všem cestujícím pohodlnou a rychlou dopravu k letištnímu terminálu bez ohledu na čas odletu. Po vašem návratu na vás bude náš řidič čekat na letišti, aby vás bezpečně odvedl zpět na parkoviště, kde si můžete vyzvednout zaparkované auto. Díky tomu nebude cesta ani se spoustou zavazadel zatěžující ani únavná.

Jak si rezervuji parkování na letišti v Ostravě?

Díky snadné a rychlé online rezervaci si můžete při plánování letu z ostravského letiště rezervovat pár dní před cestou pohodlné parkovací místo. Možnost předběžné rezervace výrazně zlepší vaši přípravu na odbavení a ušetří vám to starosti s hledáním bezplatného parkoviště kolem letiště. Plánování předem také snižuje zbytečné výdaje, protože nebudete muset využívat drahé možnosti parkování jen proto, že jste kvůli nedostatku času nenašli jinou možnost.

Jak provedu rezervaci? Na webových stránkách společnosti Parklot stačí vyplnit formulář, ve kterém byste měli uvést datum odletu a příletu a nejlépe přesný čas vašich letů. Přesný čas vám umožní nastavit čas odjezdu našeho řidiče co nejpohodlněji, abyste nečekali na dopravu na letiště a zpět.

Rezervace bude potvrzena dvěma způsoby - SMS a e-mailem. Zpráva musí být vytištěna, a to nejen proto, že obsahuje informace o tom, jak se dostat na vyhrazené parkovací místo, ale také, aby byla zobrazena personálu parkoviště. Poplatek za vyhrazené parkování lze pohodlně zaplatit online výběrem možnosti bankovního převodu nebo platby kreditní kartou.

Doufáme, že parkování na letišti v Ostravě splní vaše očekávání a na svých budoucích cestách se k nám budete rádi vracet.