Obecné

Pokud potřebujete přepravu na letiště, nebude to problém. Klimatizovaný autobus vás a vaše zavazadla odvezou k terminálu. Při zpátečním letu vás vyzvedne parkovací personál. Autobusy jsou vybaveny klimatizací. Čekají na zákazníky cestujících na místě. Parkoviště trvale zaměstnává tucet řidičů ve službě 24/7. Rychlý a bezplatný přístup k internetu v areálu. To je dobrá volba pro lidi, kteří si chtějí zkontrolovat e-maily těsně před odjezdem. WC zdarma. Na místě je k dispozici mechanik, dobíjení baterie a autosedačky.

Názory

4.0/5
Snadná dostupnost
3.7 / 5
Standard parkoviště
3.8 / 5
Obsluha parkoviště
4.1 / 5
Kvalita přenosu
4.2 / 5

Tomáš M.

4.5/5

26.01.2023 11:31
Snadná dostupnost
4/5
Standard parkoviště
4/5
Obsluha parkoviště
5/5
Kvalita přenosu
5/5


Michal T.

1.0/5

10.01.2023 11:13
Snadná dostupnost
1/5
Standard parkoviště
1/5
Obsluha parkoviště
1/5
Kvalita přenosu
1/5

Jedna velká katastrofa. Příjezd na parkoviště rozbitý, málo značený, někde mezi domy. Při včasném příjezdu na letiště nám pán řekl, že přesně na tom samém místě nás i po návratu z dovolené vyzvedne. Po příjezdu z dovolené, kdy jsme na cestách strávili 30h, jsme si vyzvedli kufry a v zápětí jsme volali na info linku, že jsme připraveni na odvoz. NIKDO ze zaměstnanců ale neumí anglicky, takže domluva příšerná, že vlastně do poslední chvíle nevíte, co bude. Šli jsme tedy na dohodnuté místo, kde jsme čekali 15 min. Manžel tedy volal, kdy přijedou. Odpověď byla, čekali jsme, přijedeme znovu. Uběhlo dalších 30min. a auto nikde. Opět telefonát, kde už byl pán arogantní, že prostě máme přijít jinam. Takhle si nás přehazovali asi hodinu a pak už raději nezvedali telefon ani mně ani manželovi. Asi po hodině a půl, jsme uviděli projíždějící auto, které nás mělo vyzvednout a řidič o nás ani nevěděl, takže jsme prostě museli násilím naskákat do auta, abychom se dostali k vlastnímu auto. Po příjezdu na Parking jsme se dočkali odporně arogantního chování a lží. Nepochopím, jak takové zařízení nemůže mít anglicky mluvícího zaměstnance. Samozřejmě, že mi rozuměli, když jsem za nimi osobně šla, ale po větě, že chci vrátit peníze zaznělo "Já nerozumím" :D.. Cestujeme hodně a tohle se nám nestalo ani v těch nejméně vyspělých zemí, takže obrovské NEDOPORUČUJI, pokud chcete mít klidný návrat z dovolené.


Lenka B.

3.75/5

18.08.2022 7:05
Snadná dostupnost
1/5
Standard parkoviště
4/5
Obsluha parkoviště
5/5
Kvalita přenosu
5/5


Václav V.

3.5/5

31.07.2022 15:49
Snadná dostupnost
3/5
Standard parkoviště
3/5
Obsluha parkoviště
4/5
Kvalita přenosu
4/5


Robert Š.

4.5/5

11.04.2022 15:02
Snadná dostupnost
4/5
Standard parkoviště
4/5
Obsluha parkoviště
5/5
Kvalita přenosu
5/5

Parkoviště je asi 10 minut cesty od letiště. Obsluha je příjemná, perfektní je odvoz z a na letiště, který byl rychlý a stačí jen zavolat a za pár minut pro vás přijedou. Fungují 24/7, takže můžu jen a jen doporučit.


Jiri B.

4.5/5

01.03.2022 12:24
Snadná dostupnost
4/5
Standard parkoviště
4/5
Obsluha parkoviště
5/5
Kvalita přenosu
5/5


Čtěte více: Názory na parkoviště Park for you (2677)

Mapa

Právní informace

Při plnění povinnosti stanovené v čl. 12a odst. 2 a 4 zákona ze dne 30.05.2014 o právech spotřebitele (Zákonný zřídil 2020, položka 287) tímto dodavatel informuje o rozdělení povinností týkajících se uzavírání prostřednictvím Služby smlouvy týkající se parkovacích služeb mezi Dodavatelem a subjekty, které jsou vlastníky parkovišť, kteří prezentují své nabídky na webových stránkách Dodavatele. Zároveň upozorňujeme, že veškeré nabídky dostupné na webových stránkách Dodavatele pocházejí od subjektů, kteří jsou podnikateli.

Úlohou Dodavatele je:

 1. Umisťování nabídek parkovacích služeb na stránkách se zněním vedeným vlastníky parkoven nebo osobami odpovědnými za spolupráci, včetně cen. Dodavatel nemá vliv na výši výše uvedených cen, neupravuje je a vždy poskytuje nejaktuálnější ceny, které poskytují parkoviště a partneři.

 1. Poskytování cestujícím emailem následujících informací týkajících se hlavních vlastností služby:

 • umístění parkoviště, kontaktní údaje k obsluze parkoviště;

 • Informace o přepravách, případně jejich absenci, zejména délce trvání;

 • Všech výhodách nabízených parkováním;

 • informacích o jazykových požadavcích, pokud bude pro cestujícího využití některých parkovacích služeb záviset na úspěšné ústní komunikaci;

 • informací o dostupnosti parkovacích služeb pro osoby s omezenou pohyblivostí a na žádost cestujícího podrobné informace o možnostech jejich přizpůsobení jeho potřebám.

 1. Umisťování informací o:

 • ceně parkovací služby a způsobu platby;

 • druhu dodatečných nákladů, kterými se může uživatel setkat;

 • právu uzavřít uživatele smlouvu o parkovací službě v době stanovené pravidly před zahájením parkovací služby;

 • obchodním názvu, adrese, příjezdových instrukcích a otevíracích dobách parkování.

 1. Umožnění rezervace a nákupu parkovací služby a dodatečných služeb nabízených parkovištěm.

 1. Umožnění zakoupení pojištění na parkovací službu nabízeného externím partnerem nesouvisejícím s parkovištěm - Inter Partner Assistance S.A.

 1. Poskytování individuálních obchodních informací o nabídkách uživatelům, kteří se spojili s webovou stránkou prostřednictvím elektronické pošty.

 1. Vedení obsluhy vyplývající z uzavřených smluv uživatelem, což znamená zejména předávání informací týkajících rezervace od parkoviště a předávání informací od pojišťovny v případě takového nákupu uživatelem.

 1. Umožnění uživateli provádět změny v rezervaci v čase stanoveném pravidly, předávání všech dalších informací ovlivňujících realizaci parkovací služby a také podpora v oblasti komunikace uživatele s parkovištěm během trvání parkovací služby.

 1. Řešení reklamací týkajících se vlastní činnosti a poskytovaných služeb, zejména procesu prodeje - správnosti a kvality obsluhy v procesu prodeje služeb dostupných v nabídce webové stránky a poprodejní obsluhy.

Úkolem parkoviště je:

 • poskytování dodavateli nabídek parkování, včetně informací o ceně služby zahrnující zejména stání auta na parkovišti a ceny dodatečných služeb, které uživatel využívá;

 • poskytování dodavateli dat a informací nezbytných pro realizaci parkovacích služeb;

 • poskytování dodavateli prezentací fotografií parkoviště a transferových aut ve vybraných nabídkách;

 • řádné plnění smlouvy uzavřené s uživatelem;

 • řešení stížností, které se týkají nedostatečného plnění smlouvy parkoviště.

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji