Mein Valet

Parkoviště Letiště Frankfurt

Rüsselsheimer Straße 115, 65451 Kelsterbach

PARKLOT > Letiště Frankfurt > Parkoviště Mein Valet

již od 3386.08Kč

Obecné

Vaše parkoviště na letišti Frankfurt nad Mohanem

Mein-Valet-Frankfurt disponuje vícepodlažním, krytým a monitorovaným parkovištěm, které nabízí nejpohodlnější a nejrychlejší možné řešení pro zákazníky cestující z frankfurtského letiště.

Zákazník začíná svou cestu na frankfurtském letišti v pohodlí. Adresy pro navigační systém: Terminál 1, Hugo-Eckener-Ring - odletová úroveň (horní úroveň), Terminál 2, Hugo-Eckener-Ring - odletová úroveň. 30 minut před příjezdem na letiště je nutné kontaktovat parkoviště telefonicky na čísle 06107 - 9450056, aby byl zajištěn hladký průběh.

DEN ODJEZDU

Když zákazníci přijedou k terminálu, personál parkoviště už na ně bude čekat. Zaměstnance Mein Valet poznáte podle dobře viditelného červeného oblečení s vytištěným logem parkoviště MEIN VALET! Zaměstnanec parkoviště zaznamená případné poškození vozidla a provede zákazníka dalším postupem servisu. Nakonec zákazníci obdrží kopii elektronicky vygenerované zprávy a vy můžete v klidu cestovat!"

BEZPEČNÝ PŘEPRAV A PARKOVÁNÍ VOZIDLA KLIENTA!

Aby si klienti mohli užívat dovolenou bez obav o své vozidlo, nabízí parkoviště nejvyšší možnou úroveň zabezpečení vozidel! Vůz zákazníka bude řídit pouze zkušený a kompetentní personál. Tato služba je navíc pojištěna naším partnerem Allianz až do výše 9 milionů eur na dopravu a ubytování!

DEN PŘIJEZDU

Vrácení vozidla probíhá přímo na terminálu - co nejpohodlněji! Zákazníci musí ihned po přistání volat na číslo +49 06107 - 9450056. Obsluha parkoviště dopraví vozidlo zákazníka zpět k vybranému terminálu a po kontrole průkazu zákazníka VALET jej předá.

Galerie

Mapa

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Používáme cookies a podobné technologie, např. pro účely: poskytování služeb, reklamy, statistiky.
Používání webových stránek beze změny nastavení prohlížeče znamená, že budou umístěny na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že tato nastavení můžete kdykoli změnit. Podrobnosti naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů