Obecné

Ekipa Victory Cars serdecznie zaprasza!

Firma Victory Cars specjalizuje się w usługach motoryzacyjnych. Tym razem w swojej ofercie mamy parking strzeżony 24h z monitoringiem oraz całodobową ochroną.

Zapewniamy profesjonalną i życzliwą obsługę, która pomoże z bagażami i zawiezie klienta na lotnisko jak również go odbierze. Parking znajduje się tuż przy pasie startowym lotniska.

Do naszej oferty już niebawem wprowadzimy kantor wymiany walut, w tym samym miejscu gdzie parking, oraz myjnię samochodową. Nasz parking jest w stanie pomieścić 400 samochodów.

Jest również ubezpieczony od wszelkiego rodzaju zdarzeń, tak, by osoba, która zostawia swój pojazd pod naszą opieką, mogła spokojnie wypoczywać.

Ponadto nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Serdecznie zapraszamy!

Galerie

Názory

4.7/5
Snadná dostupnost
4.6 / 5
Standard parkoviště
4.4 / 5
Obsluha parkoviště
4.8 / 5
Kvalita přenosu
4.8 / 5

Kateřina C.

5.0/5

27.05.2024 11:23


Emanuel B.

5.0/5

28.01.2023 11:34
Snadná dostupnost
5/5
Standard parkoviště
5/5
Obsluha parkoviště
5/5
Kvalita přenosu
5/5


Lenka Š.

4.0/5

11.01.2023 22:22
Snadná dostupnost
4/5
Standard parkoviště
4/5
Obsluha parkoviště
4/5
Kvalita přenosu
4/5


Klára M.

3.25/5

06.01.2023 11:07
Snadná dostupnost
4/5
Standard parkoviště
3/5
Obsluha parkoviště
3/5
Kvalita přenosu
3/5

První dojem byl takový, že když jsme přijeli na přeplněné parkoviště, byli jsme požádáni o klíče a velmi rychle odvezeni na letiště. Zapomněla jsem ipad u řidiče v autě, uvědomila jsem si to až na kontrole a nakonec i přes složitější domluvu, nám ho řidič okamžitě zavezl. Po příjezdu jsme čekali na vyzvednutí z důvodu poruchy auta a pak řidič nemohl najít naše klíče, ale vše dobře dopadlo.


Alena Š.

5.0/5

02.01.2023 20:28

Vše naprosto v pořádku. Byli to lepší, než má nejlepší očekávání. Děkuji a doporučuji a příště určitě opět využiju vašich služeb. Díky!!!!


Čtěte více: Názory na parkoviště Victory Cars (288)

Mapa

Právní informace

Při plnění povinnosti stanovené v čl. 12a odst. 2 a 4 zákona ze dne 30.05.2014 o právech spotřebitele (Zákonný zřídil 2020, položka 287) tímto dodavatel informuje o rozdělení povinností týkajících se uzavírání prostřednictvím Služby smlouvy týkající se parkovacích služeb mezi Dodavatelem a subjekty, které jsou vlastníky parkovišť, kteří prezentují své nabídky na webových stránkách Dodavatele. Zároveň upozorňujeme, že veškeré nabídky dostupné na webových stránkách Dodavatele pocházejí od subjektů, kteří jsou podnikateli.

Úlohou Dodavatele je:

 1. Umisťování nabídek parkovacích služeb na stránkách se zněním vedeným vlastníky parkoven nebo osobami odpovědnými za spolupráci, včetně cen. Dodavatel nemá vliv na výši výše uvedených cen, neupravuje je a vždy poskytuje nejaktuálnější ceny, které poskytují parkoviště a partneři.

 1. Poskytování cestujícím emailem následujících informací týkajících se hlavních vlastností služby:

 • umístění parkoviště, kontaktní údaje k obsluze parkoviště;

 • Informace o přepravách, případně jejich absenci, zejména délce trvání;

 • Všech výhodách nabízených parkováním;

 • informacích o jazykových požadavcích, pokud bude pro cestujícího využití některých parkovacích služeb záviset na úspěšné ústní komunikaci;

 • informací o dostupnosti parkovacích služeb pro osoby s omezenou pohyblivostí a na žádost cestujícího podrobné informace o možnostech jejich přizpůsobení jeho potřebám.

 1. Umisťování informací o:

 • ceně parkovací služby a způsobu platby;

 • druhu dodatečných nákladů, kterými se může uživatel setkat;

 • právu uzavřít uživatele smlouvu o parkovací službě v době stanovené pravidly před zahájením parkovací služby;

 • obchodním názvu, adrese, příjezdových instrukcích a otevíracích dobách parkování.

 1. Umožnění rezervace a nákupu parkovací služby a dodatečných služeb nabízených parkovištěm.

 1. Umožnění zakoupení pojištění na parkovací službu nabízeného externím partnerem nesouvisejícím s parkovištěm - Inter Partner Assistance S.A.

 1. Poskytování individuálních obchodních informací o nabídkách uživatelům, kteří se spojili s webovou stránkou prostřednictvím elektronické pošty.

 1. Vedení obsluhy vyplývající z uzavřených smluv uživatelem, což znamená zejména předávání informací týkajících rezervace od parkoviště a předávání informací od pojišťovny v případě takového nákupu uživatelem.

 1. Umožnění uživateli provádět změny v rezervaci v čase stanoveném pravidly, předávání všech dalších informací ovlivňujících realizaci parkovací služby a také podpora v oblasti komunikace uživatele s parkovištěm během trvání parkovací služby.

 1. Řešení reklamací týkajících se vlastní činnosti a poskytovaných služeb, zejména procesu prodeje - správnosti a kvality obsluhy v procesu prodeje služeb dostupných v nabídce webové stránky a poprodejní obsluhy.

Úkolem parkoviště je:

 • poskytování dodavateli nabídek parkování, včetně informací o ceně služby zahrnující zejména stání auta na parkovišti a ceny dodatečných služeb, které uživatel využívá;

 • poskytování dodavateli dat a informací nezbytných pro realizaci parkovacích služeb;

 • poskytování dodavateli prezentací fotografií parkoviště a transferových aut ve vybraných nabídkách;

 • řádné plnění smlouvy uzavřené s uživatelem;

 • řešení stížností, které se týkají nedostatečného plnění smlouvy parkoviště.

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji