Park and Greet

Parkoviště Letiště Barcelona

Osona 2, 08820, El Prat de Llobregat, Barcelona

PARKLOT > Letiště Barcelona El Prat > Parkoviště Park and Greet

již od 1183.75Kč

Obecné

Podmínky parkování na letišti v Barceloně

Letiště nacházející se mezi El Prat de Llobregat, Viladecans a Sant Boi se od svého založení nepřestalo rozšiřovat a možnosti parkování na letišti v Barceloně jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Na našem webu najdete levné barcelonské letištní parkoviště, jedno kryté, jedno venkovní nebo s transferem zdarma. Nyní je hledání levného parkování na letišti v Barceloně otázkou vstupu na naše webové stránky a rezervaci místa.

Zabezpečení vašeho parkoviště na letišti v Barceloně

Důležitým plusem spolupráce s námi je, že můžeme zaručit bezpečnost vašeho parkoviště na letišti v Barceloně. Na našich webových stránkách si můžete ověřit, jaká bezpečnostní opatření zavádějí každé z přidružených parkovišť na letišti v Barceloně, a vybrat si z těch, která mají mimo jiné bezpečnostní kamery s 24hodinovým dohledem. Pohodlí tak může být přidáno ke klidu, což je faktor, který dělá rozdíl.

Jak se dostat na parkoviště na letišti v Barceloně

Jakmile je vaše rezervace provedena, je vše připraveno k tomu, abyste mohli cestovat v pohodlí a bezpečí. Abyste se však vyhnuli nepředvídaným událostem, doporučuje se naplánovat si cestu na barcelonské parkovací letiště a dokonce i alternativní trasu. Na našem webu najdete možnost, která vám pomůže naplánovat si nejlepší trasu, ať už přijedete ze Sant Boi nebo El Prat de Llobregat.

Galerie

Mapa

Právní informace

Při plnění povinnosti stanovené v čl. 12a odst. 2 a 4 zákona ze dne 30.05.2014 o právech spotřebitele (Zákonný zřídil 2020, položka 287) tímto dodavatel informuje o rozdělení povinností týkajících se uzavírání prostřednictvím Služby smlouvy týkající se parkovacích služeb mezi Dodavatelem a subjekty, které jsou vlastníky parkovišť, kteří prezentují své nabídky na webových stránkách Dodavatele. Zároveň upozorňujeme, že veškeré nabídky dostupné na webových stránkách Dodavatele pocházejí od subjektů, kteří jsou podnikateli.

Úlohou Dodavatele je:

 1. Umisťování nabídek parkovacích služeb na stránkách se zněním vedeným vlastníky parkoven nebo osobami odpovědnými za spolupráci, včetně cen. Dodavatel nemá vliv na výši výše uvedených cen, neupravuje je a vždy poskytuje nejaktuálnější ceny, které poskytují parkoviště a partneři.

 1. Poskytování cestujícím emailem následujících informací týkajících se hlavních vlastností služby:

 • umístění parkoviště, kontaktní údaje k obsluze parkoviště;

 • Informace o přepravách, případně jejich absenci, zejména délce trvání;

 • Všech výhodách nabízených parkováním;

 • informacích o jazykových požadavcích, pokud bude pro cestujícího využití některých parkovacích služeb záviset na úspěšné ústní komunikaci;

 • informací o dostupnosti parkovacích služeb pro osoby s omezenou pohyblivostí a na žádost cestujícího podrobné informace o možnostech jejich přizpůsobení jeho potřebám.

 1. Umisťování informací o:

 • ceně parkovací služby a způsobu platby;

 • druhu dodatečných nákladů, kterými se může uživatel setkat;

 • právu uzavřít uživatele smlouvu o parkovací službě v době stanovené pravidly před zahájením parkovací služby;

 • obchodním názvu, adrese, příjezdových instrukcích a otevíracích dobách parkování.

 1. Umožnění rezervace a nákupu parkovací služby a dodatečných služeb nabízených parkovištěm.

 1. Umožnění zakoupení pojištění na parkovací službu nabízeného externím partnerem nesouvisejícím s parkovištěm - Inter Partner Assistance S.A.

 1. Poskytování individuálních obchodních informací o nabídkách uživatelům, kteří se spojili s webovou stránkou prostřednictvím elektronické pošty.

 1. Vedení obsluhy vyplývající z uzavřených smluv uživatelem, což znamená zejména předávání informací týkajících rezervace od parkoviště a předávání informací od pojišťovny v případě takového nákupu uživatelem.

 1. Umožnění uživateli provádět změny v rezervaci v čase stanoveném pravidly, předávání všech dalších informací ovlivňujících realizaci parkovací služby a také podpora v oblasti komunikace uživatele s parkovištěm během trvání parkovací služby.

 1. Řešení reklamací týkajících se vlastní činnosti a poskytovaných služeb, zejména procesu prodeje - správnosti a kvality obsluhy v procesu prodeje služeb dostupných v nabídce webové stránky a poprodejní obsluhy.

Úkolem parkoviště je:

 • poskytování dodavateli nabídek parkování, včetně informací o ceně služby zahrnující zejména stání auta na parkovišti a ceny dodatečných služeb, které uživatel využívá;

 • poskytování dodavateli dat a informací nezbytných pro realizaci parkovacích služeb;

 • poskytování dodavateli prezentací fotografií parkoviště a transferových aut ve vybraných nabídkách;

 • řádné plnění smlouvy uzavřené s uživatelem;

 • řešení stížností, které se týkají nedostatečného plnění smlouvy parkoviště.

Rezervovat parkoviště

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji